מוכר נכס

מוכרים נכס?

מזל טוב! אתם לבטח רוצים למקסם ככל האפשר את מכירת הבית שלכם ולקבל עבורו את המחיר הכי טוב. איך עושים זאת? ברור שאפשר לבד, השאלה האם התוצאות יהיו זהות אם לוקחים איש מקצוע שעושה זאת על בסיס יום יומי ויידע להשתמש בקשרים וביכולות שלו בשבילכם?
 
להלן 4 פרמטרים חשובים שיש לשים עליהם את הדעת:
1. ניהול השיווק – מתווך נדל"ן ידע לפרסם ביותר פלטפורמות שיווק בשבילכם כדי לגרום לחשיפה מקסימלית ולהביא את הקונה במחיר המיוחל.
2. ניהול הקונים – מתווך נדל"ן יודע להתנהל מול עשרות קונים, מסנן קונים רבים לא רציניים ועושה את עבודת המיקוד בכדי להביא אך ורק קונים רציניים לתמונה. חוסך זמן יקר.
3. ניהול משא ומתן – מתווך נדל"ן מנהל משא ומתן על בסיס יומיומי, יכולות עדיפות על פני מי שמוכר דירה פעמיים או שלוש בכל החיים.
4. סגירת עסקה – למתווך נדל"ן יש קלפים וכלים שיגרמו לסגירת העסקה הרבה יותר מאשר המוכר לבדו, כמו לדעת מה התקציב האמיתי של הרוכש, האם יש לו משפחה ליד הנכס, האם יש פרמטרים חשובים שידועים לו בכדי לגרום לקונה ולמוכר להיפגש במחיר הרצוי.
 
לסיכום, כאשר יש מצב של Win Win – ההצלחה היא משותפת.
שוקלים למכור? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים

ייעוץ עו"ד מקרקעין ויועץ משכנתא

אנו סבורים שבעלי מקצוע טובים הם נכס חשוב בביצוע העסקה, הם לעיתים עושים את ההבדל בין הצלחה מסחררת לכישלון יקר, לכן אנו עובדים עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. לקוחות החברה שירצו להתייעץ עם עו"ד מקרקעין טרום רכישה או עם יועץ משכנתא טרם לקיחת משכנתא – יוכלו לעשות זאת ללא עלות באהבה רבה.
 
כמו כן, אם יש צורך במעצבת פנים או אדריכל וכן שמאי, אנו נספק מס' בעלי מקצוע לבחירת הלקוח. מעטפת שלמה שתיתן לכם שקט נפשי וביטחון בעסקה. אנו נקשר בין כל הממשקים עד לעסקה בטוחה ומוצלחת. ONE STOP SHOP – לעסקת נדל"ן מושלמת!